top of page

Останні реалізовані

проекти

photo_2023-06-27_19-44-42 (2)_edited.jpg

Проєкт
“Мережа ресторанів Хлібний
м. Київ”

Поєднання мармуру та граніту у різноманітних частинах інтер'єру більш ніж як 25 ресторанів мережі "Хлібний". Дизайнер проєктів Марія Шубіна

1.jpg

Проєкт
“Ресторан "Редкая Птица"
м. Київ”

Поєднання зеленого індійського  Spider Green та білого італійського мармуру Calacatta передають контрастність в сучасному інтер'єрі ресторану, що знаходиться біля берега Дніпра.

A0gnzqJPMBEUCQgypocB4Q-default.jpg

Проєкт
“Ресторан "Бelkin"
м. Київ”

Використання натурального каменю на барних стійках та столах робить даний дизайн інтер'єру автентичним та не повторним. 

62b19b53bafd6.jpeg

Проєкт

"Київська музична академія"

Капітальний ремонт стилобату Київської музичної академії зі збереженням історичних елементів

IMG_3297.JPG

Проєкт
“Приватний офіс люкс-класу в
м. Київ”

Облицювання стін та елементів інтер'єру мармуром Silk Giorgette. Загальна площа 860 м. кв. Авторський проект архітектурно-будівельної студії "Маршан".

http://marshan.com.ua

фотография 3.JPG

Проект

"Резиденция, Киевская область, Бориспольский район"

Облицювання підлог і стін та сходів мармуром та гранітом. Декоративні розетки для підлоги з мармуру. Загальна площа - 2000 м.кв. Проект виконаний спільно з будівельною компанією ПП "Квазар-1".

http://kvazar-1.com/

IMG_6349_edited_edited.jpg

Проєкт
“Приватний дім, Київська область”

Проектування та облицювання фасаду піщаником, масивні карнизи, різьблення по каменю, пілястри. Загальна площа - 460 м.кв. Реалізовано спільно з дизайнером Альона Біла. https://instagram.com/alyonabelayadesign?r=nametag

11_edited.jpg

Проєкт
“Квартира, м. Київ"

Виготовлення та монтаж окремих елементів кухні та ванних кімнат.

1-129-1024x576.jpg.pagespeed.ce.KUMHq_GO

Проєкт
ТЦ "Академ-Сіті"

м. Київ, вул. В. Стуса 16. Облицювання терас, вхідних зон та ліфтових шахт гранітом. Загальна площа - 670 м.кв. Проєкт реалізовано на замовлення корпорації "Ольвія".

http://olvia.com/

IMG_2754.JPG

Проєкт

"Резиденція, Київська область"

Облаштування вентфасаду, облицювання фасаду будівлі травертином. Проектування, виготовлення та монтаж елементів з оніксу з підсвічуванням.

IMG_3278.JPG

Проєкт
“Садиба з парком, Київська область, Обухівський район”

Монтаж класичних мармурових підлог, виготовлення та монтаж декоративних фасадних елементів із пісковика. Загальна площа 1020 м. кв. Проект реалізовано спільно з компанією "8 каменів".

https://8stones.com.ua/

театр (1).jpg

Проєкт
"Капітальний ремонт фасаду та мощення Київського академічного театру драми та комедії на лівому березі Дніпра"

Демонтаж існуючих гранітних та залізобетонних конструкцій. Виготовлення та монтаж елементів мощення та гранітних сходів та пандусів.

IMG_4181.JPEG

Проєкт
Салон Rim DeLuxe, м. Київ, бул. Лесі Українки 14"

Виготовлення та монтаж сходів й підлог із білого граніту Colonial White. Загальна площа 620 м. кв. Проект реалізовано спільно з архітектором Олександром Поляковим.

IMG_0850.JPG

Проєкт
“Резиденція, Київська область, Обухівський район”

Облицювання підлог та стін мармуром. Проектування та виготовлення безлічі стільниць та кількох камінів з мармуру. Облицювання підпірних стін та зовнішніх сходів гранітом та вапняком.

IMG_7983.JPEG

Проєкт
“Приватний дім, м. Київ"

Облицювання фасадів будівель пісковиком та гранітом. Влаштування гранітних вхідних груп. Проектування та монтаж сходів, каміна та стільниць з різних сортів мармуру в інтер'єрі.

Снижко (11).jpg

Проєкт
“Приватний будинок, Київська область, Києво-святошинський район”

Облицювання фасаду будівлі пісковиком. Вхідні групи та накривання підпірних стін із пісковику. Виготовлення та монтаж стільниць усередині. Проектування та виготовлення мармурових розеток та вимикачів

P1030076.JPG

Проєкт
“Резиденція, Київська область, Бориспільський район”

Виготовлення та монтаж мармурових сходів. Монтаж підлог із натурального мармуру Bianco Carrara. Облицювання зовнішніх сходів та підпірних стін пісковиком та гранітом. Загальна площа 820 м. кв.

IMG_0356.JPG

Проект
Ресторан MUST, м. Київ. вул. Хрещатик 38"

Проектування, виготовлення та монтаж барних стояків, столів, дроверів. Облицювання мармуром санвузлів. Проектування та виготовлення мармурових дощок для подачі стейків

ВТІЛЕННЯ ВАШИХ БАЖАНЬ

Всі сучасні рішення працюють для

Устричний бар ресторану MUST виконаний із розкішного італійського мармуру Irish Calacata. Повторити точнісінько неможливо, природа унікальна.

bottom of page